Du kan kontakte oss på telefon eller e-post.

Switchboard +47 64 85 86 00

Generell E-post til salgsavdeling: innesalg @hydac.no

Generell E-post for bestillinger: bestilling@hydac.no

Faktura sendes på E-post: faktura@hydac.no

Synspunkter på hjemmesiden kan sendes: firmapost@hydac.no

INNESALG

Ronny Wickstrøm

Sales Support Manager

ronny.wickstrom@hydac.no

+47 90 26 14 41

Tor Arne Svanberg-Torgersen

 

torarne.torgersen@hydac.no

+47 90 25 19 30

Maarten Swart

 

maarten.swart@hydac.no

+47 91 84 22 93

Simen Oppegård

 

simen.oppegard@hydac.no 

+ 47 95 28 11 78

SALGSINGENIØRER

Tom Levorstad

Sales Engineer

Sør, Nord

tom.levorstad@hydac.no

+47 95 94 17 30

Erik Jevne

Sales Engineer

Vest, Sør-Øst

erik.jevne@hydac.no

+47 41 69 82 75

Per Nyborg

Sales Engineer

Nord-Vest, Midt, Oslo, Sør-Vest

per.nyborg@hydac.no

+47 99 53 80 83

Trygve Wamnes

Sales Engineer /Subsea

Key Account Manager, Sør-Vest

trygve.wamnes@hydac.com

+47 91 60 07 38

Peter Sederholm

Sales Engineer

Key Account Manager

peter.sederholm@hydac.no

+47 91 61 88 73

Simen Thorstensen

Key Account Manager/ Business Development

 

simen.thorstensen@hydac.no

+47 93 45 68 26

Jens Terje Grøtheim

Sales Engineer / Business Development

 

Jens.grotheim@hydac.no

+ 47 95 80 31 81

PROSJEKTER OG TEKNISK SERVICE

Andreas Kristiansen

Project Engineer

andreas.kristiansen@hydac.no

+ 47 40 23 56 65

Anel Vladović

Project Engineer

anel.vladovic@hydac.no

+ 47 97 62 34 10

Jes Madsen

Subsea Engineer

jes.madsen@hydac.com

+47 91 34 99 05

Ole Gundersgård

Servicetekniker/Montør

ole.gundersgaard@hydac.no

+47 90 05 97 81

Per-Einar Brustad

Servicetekniker

per.einar.brustad@hydac.no

+47 95 04 65 55

Erik Møller

Servicetekniker/Montør

erik.moller@hydac.no

+ 47 90 73 21 38

Henning Sanne

Teknisk Prosjektkoordinator

henning.sanne@hydac.no

+ 47 93 08 63 62

ORDRE / INNKJØP / LAGER

Nina Vindheim

Supply Chain Manager/Coordinator

nina.vindheim@hydac.no

+47 40 24 60 30

Aina Vestavik

Supply Chain Coordinator

aina.vestavik@hydac.no

+ 47 48 15 33 31

Camilla Langen

Supply Chain Coordinator

camilla.langen@hydac.no

+47 98 24 25 32

Hege Fagervik

SAP & Systems Coordinator

hege.fagervik@hydac.no

+ 47 41 49 36 88

Arne Blad

Lagersjef

arne.blad@hydac.no

+47 90 09 34 97

Hans-Christian Blad

Lagermedarbeider

hans-christian.blad@hydac.no

+47 41 51 53 07

FORRETNINGSUTVIKLING

Hans-Jacob Samuelsen

Business Development Manager

hansjacob.samuelsen@hydac.no

+47 48 26 75 40

Simen Thorstensen

Key Account Manager/ Business Development

simen.thorstensen@hydac.no

+47 93 45 68 26

Jens Terje Grøtheim

Sales Engineer / Business Development

Jens.grotheim@hydac.no

+ 47 95 80 31 81

Nina Chr. Valderhaug

Sales/Marketing/Business Development

nina.valderhaug@hydac.no

+ 47 95 92 30 22

ADMINISTRASJON

Petter Holten

Managing Director/IT Manager

petter.holten@hydac.no

+47 48 26 75 30

Morten Bjørnstad

Sales Manager

morten.bjoernstad@hydac.no

+47 94 80 82 75

Magne Pedersen

Accounting -/ HR-manager/Personalsjef/ Adm. manager

magne.pedersen@hydac.no

+ 47 91 73 68 80

Håkon Andresen

Technical Manager

hakon.andresen@hydac.no

+47 97 52 85 51

Trygve Wamnes

Subsea Manager

trygve.wamnes@hydac.com

+47 91 60 07 38

Irene Eriksen

QA and Documentation Manager

irene.eriksen@hydac.no

+ 47 90 10 05 34

Nina Chr. Valderhaug

Sales/Marketing/Business Development

nina.valderhaug@hydac.no

+ 47 95 92 30 22