Kontakta oss på Hydac!

Bästa kund!

Vi arbetar ständigt med att förbättra vår service till er. Då vi har anpassat vår organisation till nya marknadskrav så är det speciellt viktigt att ni känner till kontaktvägarna in till Hydac vilket underlättar för er att få snabba svar.

Vår ambition och målsättning är att alltid finnas till hands och hjälpa till på bästa tänkbara sätt.

 
Vårt växelnummer är: 08-445 29 70

Ni når oss också via email för följande ärenden

Teknisk support

ts@hydac.se

Order / Leverans / Kundfakturor

order@hydac.se

Offertförfrågan

info@hydac.se

Service / Uthyrning

service@hydac.se

Ledning

Joakim Fond

VD

joakim.fond@hydac.se

Roger Olsson

Försäljningchef Affärsutvecklingschef

roger.olsson@hydac.se

Helena Granqvist

Kvalitetschef/Miljöchef

helena.granqvist@hydac.se

Lars Forslid

Ekonomichef Controller

lars.forslid@hydac.se

Pia Lönnborg-Watt

IT/ERP

pia.lonnborg-watt@hydac.se

Christina Åhlin

HR Chef

christina.ahlin@hydac.se

Adress:
Domnarvsgatan 29,
163 53 SPÅNGA

VAT-nr / momsnummer : SE556206132401

Organisationsnummer: 556206-1324